Carp´R´Us montáže: Combi KD RIG

Nově jsme na našich obchodech www.imperial-fishing.cz a www.imperial-fishing.sk naskladnili stěžejní produkty z kaprařské bižuterie firmy Carp´R´Us. Člen našeho týmu Milan Bartoš ala Pescador si pro vás připravil zajímavý a podrobný fotoseriál, jak sestrojit hned několik typů montáží za využití konkrétních výrobků Carp´R´Us.Jako první vám dnes představíme Combi KD Rig. Sledujte naše e-shopy a facebook, již brzy budou následovat další!

Carp´R´Us montáže: Combi KD RIG

Upravená verze klasické montáže KD RIG, doplněná u ztuženou část. Často se díky malým rybám, nebo rakům může stát, že vytáhnu montáž neuvěřitelně smotanou. Použití fluocarbonu toto riziko eliminuje na minimum.

Budeme potřebovat pevný háček s kratším ramínkem ( Centurion 2000 ATS ), jemnou šňůrku ( Smooth Hooklink Braid ), pevný a kvalitní fluocarbon ( Clearwater ) a jemnou pevnou šňůrku,

Na conci šňůrky uvážeme klickou jednoduchou smyčku.

Protáhneme šňůrku očkem háčku,

uděláme 2 oviny,

přehneme část šňůrky s očkem dopředu k háčku a dokončíme navázání klasickým bezuzlový způsobem.

Nyní je třeba spojit ztuženou floucarnonovou část s návazcem. Osobně používám jednoduchý kravký uzel, který mě nikdy nezklamal. Na části z foucarbonu udělám jednoduchou smyčku,

provléknu šnůrku,

a udělám 5 ovinů.

Poté udělám další 4 oviny zpět a protýhnu stejným směrem smyčkou vcen,

a opatrně dotáhnu,

a přebytečný materiál odstřihnu kvalitními nůžkami ( Titan Scissors ).

Na vzniklý spoj připevním plastické olovo ( Tungsten Putty ).

A je hotovo.

Za IB Milan Bartoš aka Pescador

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.