Čarodějnický víkend

Konečně jsem měl příležitost vyrazit k vodě na trochu delší dobu, než jen na pár hodin po práci. Tentokrát od čtvrtka do neděle. Při této příležitosti jsem se i odhodlal ke změně v podobě zvolené nástrahy.

Čarodějnický víkend

Čarodějnický víkend

Konečně jsem měl příležitost vyrazit k vodě na trochu delší dobu, než jen na pár hodin po práci. Tentokrát od čtvrtka do neděle. Při této příležitosti jsem se i odhodlal ke změně v podobě zvolené nástrahy. Vsadil jsem na boilie Fish, které snad nikdy nenechalo bez ryby. Pod háček jsem dal nadipovanou Fishku s V POP UP bílou Black Pepper.

První den to nevypadalo nijak valně. Střídalo se teplé slunečné počasí s deštěm a zimou. Změny probíhaly tak rychle, že jsem ani v nějaký záběr nedoufal. Od pátku se naštěstí oteplilo a aktivita kaprů začala stoupat. Krmil jsem pravidelně v malých dávkách a s tím chodily i celkem pravidelné záběry :-)

Podařilo se mi přelstít přes dvacet kaprů a většina z nich byla nad 10kg. Největší z nich byl 13kg. Poslední den byl jako očarovaný. Měl jsem na ryby velkou smůlu – 3 záběry od velkých ryb vyšly do prázdna. Dvě ryby se vymanily ve vázce a při zdolávání třetí prasknul háček. I tohle ale k rybařině patří…

Za IB team Tomáš Popelka

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.