Bárošákův podzim v zahraničí

Na mojí podzimní výpravu jsem upřednostnil zahraniční lokalitu, kde jsou podmínky pro lov a mojí rybářskou dovolenou o mnoho přijatelnější.

Bárošákův podzim v zahraničí

Na mojí podzimní výpravu jsem upřednostnil zahraniční lokalitu, kde jsou podmínky pro lov a mojí rybářskou dovolenou o mnoho přijatelnější­.Vyrážíme v sobotu na noc aby jsme v neděli ráno byli u jezera.

Cesta proběhla v celku dobře a tak jsme podle plánu byli ráno na břehu jezera. Kupujem povolenky k lovu sedáme na volné místa a můžem se věnovat samotnému lovu.Márkrem prozkoumávam dno a hledám místa kam nahodím své montáže.

Asi 120m od břehu sem našel malou tvrdou hranu a tak bylo rozhodnuto kam to bude lítat.Co se týka krmení již mám rozhodnuto,bez Elite Strawbery už bych snad ani nevyrazil.Na zákrm jsem připravil směs Amino pelet,Tygřích ořechů a zmiňovaného boili Elite Strawberry. První dny se nevyvíjí moc dobře kapří aktivita není moc dobrá.Počasí není moc kaprové a hladina je jak olej.

Zhruba v polovině týdne se zvedl pořádnej vítr a s ním přišly i záběry,a tak se povedlo zdolat pár místních bojovníků. Byl to skvělej týden kterej jsem si moc užil a odpočnul jsi. Za Imperial baits Bárošák.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.