Akční kaprařina

Opět se hlásím s pár úlovky od vody, ale tentokrát po delší době, protože moje časové možnosti dva měsíce zpátky jsou katastrofální. Poslední dobou mám v mém zaměstnání tolik práce, že se dostanu večer domu, dám si večeři, pivko a ráno už zase mažu zpátky do rachoty.

Akční kaprařina
Opět se hlásím s pár úlovky od vody, ale tentokrát po delší době, protože moje časové možnosti dva měsíce zpátky jsou katastrofální. Poslední dobou mám v mém zaměstnání tolik práce, že se dostanu večer domu, dám si večeři, pivko a ráno už zase mažu zpátky do rachoty. O to horší je, když do tolika práce, kterou máte se stane to, že vám zhavaruje turbína a Vy moc dobře víte, že Vás čekají od příštího dne v zaměstnání 12 hodinové šichty, pochopitelně i v sobotu a neděli v délce dvou měsíců ! To už je jednoznačně psychické a přiznávám se, že jsem se s tím opravdu ve své hlavě rval a několikrát přemýšlel i o změně zaměstnání.

Nad vodou mě ale drželo to, že jsem měl doma u své Šárky synka v bříšku, který už se pomalu chystal na svět a další věcí , že jsem si přeci každý týden našel pár hodin na přírodu, kapry a odpočinek tam, kde je mi nejlépe. Bud jsem vyrazil na pár hodin k Vltavě, a nebo jsem jel na jednu stojatou menší vodu, kterou rád navštěvuji. Opravdu jsem toho měl za ty dva měsíce plné zuby. I když se z toho dá se říci ještě vzpamatovávám, vše už se uklidnilo a mám klid. Turbínu jsme dali dohromady, narodil se nám krásný zdravý kluk (u porodu jsem samozřejmě asistoval) a povedlo se mi nachytat pár krásných ryb. Teď, když píši tyto řádky, jsem trošku mimo, protože už sem rád že je všechno za mnou. To jak sem žil poslední měsíce, nebyl žádný život. Dám si pořádný oddych a uklidním to v hlavě .

Na pár hodinových vycházkách jsem používal boilies IB samozřejmě Monster Liver a IB Monsters Paradise meet Elite. Vždy se jednalo o velmi krátké vycházky a i to stačilo k tomu, co uvidíte na fotkách…… Zatím se mějte pěkně a příště už psaní trošku více rozvinu a natáhnu Honza Chvapil

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.