3h na řece

Ahoj, posílám krátkou zprávu z dubnového tří hodinového lovu na řece. V tydením pracovním shonu jsem se urval alespoň na pár hodin a vyrazil na mou oblíbenou řeku. Navštívil jsem místo, které v tu dobu bylo už rozjeté a nestandardně produktivní. Po nahození se mi okamžitě rozjel prut, kapři byli při chuti a já si během krátké chvíle parádně zachytal s krásným výsledkem čtyř ulovených kaprů. I když se nejednalo o žádné obry, tak domu jsem jel s perfektním pocitem. Tentokrát jsem použil boilie Monster's Paradise Cold Water 20mm, které mám naložené v dipu snad už rok. K tomu jen pár kuliček na montáž a tradáááá… S pozdravem Daniel Vlk..

3h na řece

Ahoj, posílám krátkou zprávu z dubnového tří hodinového lovu na řece. V tydením pracovním shonu jsem se urval alespoň na pár hodin a vyrazil na mou oblíbenou řeku. Navštívil jsem místo, které v tu dobu bylo už rozjeté a nestandardně produktivní. Po nahození se mi okamžitě rozjel prut, kapři byli při chuti a já si během krátké chvíle parádně zachytal s krásným výsledkem čtyř ulovených kaprů. I když se nejednalo o žádné obry, tak domu jsem jel s perfektním pocitem. Tentokrát jsem použil boilie Monster's Paradise Cold Water 20mm, které mám naložené v dipu snad už rok. K tomu jen pár kuliček na montáž a tradáááá… S pozdravem Daniel Vlk..

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.