16h na Cold Wateru

Už jsem předpokládal, že se na podzimní chytačku asi nedostanu. Nakonec jsem přeci jen našel 16h času a vyrazil jsem na noc ke stojaté vodě.

16h na Cold Wateru
Už jsem předpokládal, že se na podzimní chytačku asi nedostanu. Nakonec jsem přeci jen našel 16h času a vyrazil jsem na noc ke stojaté vodě. Teplota vody byla kolem 12 stupňů a jelikož jsem chtěl kuličky, které budou ve vodě okamžitě pracovat, zvolil jsem edice Cold Water, přesněji Monster’s Paradise a Monster Liver. Krmil jsem jen několik hrstí po každém záběru edicí CW a chytal jsem na Half’n Halfs 20mm s příchutí Monster’s Paradise a WormUp.
Po příjezdu k vodě jsem ihned poslal montáže na svá místa a přikrmil obě uvedené zimní edice boilie. Postavil jsem si nocleh a uvařil první kávu. Akorát jsem jí dopíjel, když se za smrákání poprvé ozvalo pronikavé drnčení příposlechu mých ATTx. Po krásném souboji jsem podebral největšího kapra výpravy s váhou 14,20kg.
Na další záběr a rovnou double jsem si musel počkat až do půlnoci, kdy jsem úspěšně zdolal dva šupináče. Hned jsem je vyfotil a s vážením jsem se nezdržoval. Rychle jsem opět montáže poslal do vody. Podle odhadu měl menší kolem 9kg a ten větší kousek kolem 11kg.
Nad ránem mě probudil krásný extrémně bojovný dlouhý šupík s váhou 13,5kg. V průběhu výpravy jsem udělal celkem 9 záběrů o 3 kapry jsem přišel v nedalekém stromu, který byl jako magnet a každý chlapík si přál tam být. O dva jsem přišel v průběhu zdolávání. I přes smůlu na patách se mi podařil díky famózním zimním edicím krásný výsledek.
Doufám, že tuto zimu napadne sníh a budu moci vyrazit si splnit svůj dlouhodobý sen – chytit nějakého krásného kapra na sněhu. Věřím, že s Imperial Baits Cold Water edicí se tento sen splní.

Lukáš Pulec ….ať to hrčí..

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.